2278 2278

LUKAS22

Do Ataku!

Do Ataku!

Do Ataku!

Opis: Dzisiaj premierowo wyjechał na 84B/2, Karsan Atak, nowy testowiec łódzkiego MPK. Testy mają potrwać do 12 września. To już kolejny testowiec w klasie mini.
Wrażenia z pierwszej podróży. Busik ma kopa przy ruszaniu, to na pewno. Przedział pasażerski dosyć przestronny. Fajnie ogólnie wygląda z zewnątrz, przynajmniej mi się trochę podoba. Ale nie jest tak całkiem kolorowo. Porażka dzisiejszego dnia to drzwi. Drugie nie dały się normalnie otworzyć, w połowie otwierania szybko się zamykały z powrotem, mogąc kogoś przytrzasnąć. Kierowca musi na otwieraniu wciskać dwa razy przycisk. Denerwujące dla niego i dla pasażerów. W tym konkretnym modelu brak akceptacji drzwi, a siedzenia to plastiki, oprócz tych rozkładanych. No i podobno też trzeba uważać przy pierwszych drzwiach, bo trzymając się poręczy, drzwi mogą przerysować nam palce, a co jak co, szybko się otwierają. Kabina kierowcy dosyć mała. Kierowca narzekał dzisiaj, że nie zmieścił mu się nawet plecak :) Zimą też kurtki sobie raczej nie powiesi wygodnie. Podobno ze względu na rozstaw osi, do zbierania mu się w zakręty, bliżej mu do 12-metrowca, niż np. do Vero.
Oświetlenie przedziału LED, dla pasażerów dosyć wygodne. Przyciemniane szyby. Klima ma wyloty na całej długości plus dodatkowy wylot za drugimi drzwiami. W wyposażeniu 3 nagrzewnice. 3 stopnie i wysoka podłoga za 2 drzwiami. Tablice nie działały, w kabinie są kartki z różnymi liniami.
Kierowca nie był przekonany, czy przejeździ cały dzień :).
Autor zdjęcia: Mat
Słowa kluczowe: Aleksandrów Łódzki, Dmowskiego, GSL 42477, Linia 84B
Pojazdy na zdjęciu: (brak oznaczonych pojazdów)
Kategoria: testowce
Data: 06.09.2017 15:15
Wyświetleń: 1373
Data wykonania zdjęcia: 06 września 2017
Rozmiar pliku: 483.4 KB