
| Opis: | Na 3/4 wyjechał dziś pierwszy raz po modernizacji NF6D 1952. To drugi tramwaj, który opuścił Zakład Techniki w nowej siedzibie na Helenówku, a pierwszy po modernizacji, choć podobnie, jak w przypadku Jeny 2546 większość prac wykonano jeszcze na Tramwajowej. |
| Autor zdjęcia: | luki |
| Słowa kluczowe: | linia 3, Łagiewnicka, 1952, Łódź |
| Pojazdy na zdjęciu: | Düwag MGT6D/NF6D |
| Kategoria: | MPK Łódź |
| Data: | 26.06.2026 22:38 |
| Wyświetleń: | 59 |
| Data wykonania zdjęcia: | 26 czerwca 2026 |
| Rozmiar pliku: | 1.4 MB |